Istnieje tak wiele aplikacji dostępnych do pomiaru kroków i ćwiczeń. Jeśli próbujesz schudnąć, to powinieneś wypróbować te aplikacje. Istnieją pewne aplikacje, które mogą monitorować twoje codzienne kroki i ćwiczenia, ale nie wszystkie są równie dobre. Tak więc, oto najlepsze aplikacje do pomiaru kroków i ćwiczeń.

Strava

Jeśli już używałeś Strava, to musisz być świadomy jej funkcji. Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że daje ci dane na żywo z tras rowerowych, a także pokonany dystans.

Dzięki tej aplikacji możesz podzielić się swoją trasą z przyjaciółmi i uzyskać informacje zwrotne o tym, jak sobie radzisz.

Fitbit

Jest to najpopularniejsza dostępna aplikacja do śledzenia kondycji. Może monitorować swoje codzienne kroki, spalone kalorie i czas snu. Możesz zsynchronizować aplikację z telefonem i otrzymasz informacje zwrotne w czasie rzeczywistym o swoim treningu.

Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że ma wbudowany monitor tętna, który daje jasne wyobrażenie o swoim tętnie i wydajności.

Sprint

Jest to najbardziej podstawowy fitness tracker app. To nie jest profesjonalna aplikacja, ale ma najlepsze funkcje do liczenia kroków i treningu. Ma również wbudowany monitor tętna, który da Ci jasny obraz Twojego tętna i Twojej wydajności.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał ci się ten post o “najlepszych aplikacjach do pomiaru kroków i ćwiczeń”. Wiem, że niektórzy z was już próbowali tych aplikacji, ale jestem pewien, że pokochacie wyniki. Jeśli myślisz o zakupie jakiegokolwiek trackera fitness, to sugerowałbym, abyś poszedł na Fitbit.