Szukasz książek o tematyce biznesowej? Czy szukasz książki, która nauczy cię o biznesie i powie ci sztuczki handlu? Cóż, wylądowałeś na właściwym miejscu.

Oto najlepsze 5 książek biznesowych do przeczytania w tej chwili:

1. The Lean Startup – Eric Ries

The Lean Startup to książka biznesowa napisana przez Erica Riesa w 2011 roku. Książka ta jest rozwinięciem jego poprzedniej książki “The Startup Owner’s Manual”. Opowiada o tym, jak założyć startup bez wydawania pieniędzy.

2. Alchemik – Paulo Coelho

Paulo Coelho jest znanym brazylijskim pisarzem i poetą, który sprzedał miliony egzemplarzy na całym świecie. Jego książka, “The Alchemist” jest ponadczasowym klasykiem.

3. Mit E-Myth – Michael Gerber

Michael Gerber jest przedsiębiorcą i autorem bestsellerów. Ta książka została wydana w 1991 roku i od tego czasu stała się klasykiem. W tej książce wyjaśnia, jak mała firma może przetrwać i rozwijać się.

4. Zacznij mały, zostań mały – Dave Kerpen

Dave Kerpen jest założycielem SitePoint i jest jednym z wiodących autorytetów w dziedzinie małego biznesu. W tej książce daje kilka bardzo przydatnych rad dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć małą firmę.

5. Cztery kroki do epifanii – Steve Blank

Steve Blank to znany przedsiębiorca z Doliny Krzemowej i współzałożyciel Google Ventures. Ta książka jest jedną z najlepszych książek biznesowych dla każdego, kto chce zbudować startup.

Wnioski:

Tak więc, to jest pięć najlepszych książek biznesowych do przeczytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się o przedsiębiorczości, to są to najlepsze książki dla ciebie. Mam nadzieję, że te książki pomogą ci uczynić twoją podróż startupową sukcesem.