Szukasz pracy, w której będziesz mógł czerpać przyjemność z pracy? Czy chcesz spędzać czas w biurze, a nie w domu? Czy chcesz pracować dla firmy, która będzie Cię motywować? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce. Oto najlepsze firmy, które sprawią, że poczujesz się jak w firmie marzeń.

1. Google

Google to międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Mountain View w Kalifornii, która specjalizuje się w wyszukiwaniu w Internecie, poczcie internetowej, reklamie online, oprogramowaniu i przetwarzaniu w chmurze. Google zostało założone przez Larry’ego Page’a i Sergeya Brina, gdy byli doktorantami na Uniwersytecie Stanforda, a następnie przeniesione do Kalifornii w 1996 roku. Google jest jedną z największych stron internetowych na świecie, z ponad 2,5 mld odsłon każdego dnia.

2. Facebook

Facebook to amerykańska firma z branży mediów społecznościowych z siedzibą w Menlo Park w Kalifornii. Założony przez Marka Zuckerberga w 2004 roku, Facebook ma ponad 1,3 miliarda aktywnych użytkowników i ponad 500 milionów mobilnych miesięcznych aktywnych użytkowników według stanu na wrzesień 2017 roku. Firma zapewnia różne platformy, które umożliwiają użytkownikom interakcję ze sobą na całym świecie. Oferuje również komunikator Facebook Messenger i WhatsApp.

3. Amazon

Amazon to amerykańska korporacja międzynarodowa, która prowadzi stronę internetową e-commerce obsługującą szeroki zakres produktów od artykułów spożywczych po elektronikę. Jest to obecnie największy detalista internetowy w Stanach Zjednoczonych. Jest również właścicielem dwóch hurtowych sieci sklepów detalicznych, Amazon Go i Whole Foods Market.

4. Twitter

Twitter to amerykańska wielonarodowa firma zajmująca się sieciami społecznościowymi z siedzibą w San Francisco w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Jest to usługa mikroblogowania, która umożliwia użytkownikom wysyłanie i czytanie wiadomości tekstowych znanych jako tweety.

5. Apple

Apple Inc. to amerykańska międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Cupertino w Kalifornii. Jest najbardziej znana z elektroniki użytkowej, oprogramowania komputerowego i usług. Jest to druga najbardziej wartościowa marka na świecie według listy BrandZ Global 100 z 2018 roku, warta 821,2 mld dolarów.

6. Microsoft

Microsoft to międzynarodowa firma programistyczna z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych. Założona przez Paula Allena i Billa Gatesa w 1975 roku firma przede wszystkim opracowuje, produkuje, licencjonuje i wspiera szeroką gamę produktów oprogramowania, w tym systemy operacyjne i aplikacje.

7. Netflix

Netflix to amerykańska firma rozrywkowa z siedzibą w Los Gatos w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Jest to największy na świecie serwis streamingu wideo, z ponad 125 milionami subskrybentów na marzec 2017 roku.

8. Spotify

Spotify to muzyczny serwis streamingowy należący do szwedzkiej firmy technologicznej Spotify AB. Został uruchomiony w 2008 roku i jest dostępny w ponad 40 krajach.

9. Dropbox

Dropbox to amerykańska firma, która oferuje usługę przechowywania w chmurze plików, zdjęć, filmów i dokumentów. Założona przez Drew Houstona firma Dropbox ma siedzibę w San Francisco w Kalifornii.

10. Google

Google to amerykańska międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Mountain View w Kalifornii. Google zostało założone przez