Czas na StartUp!

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz jednoznacznych odpowiedzi? Zapraszamy do lektury bloga i kontaktu z nami!

O nas

Jesteśmy prawnikami mocno osadzonymi w biznesie. Nasze doświadczenie zawodowe to praca w krakowskich kancelariach, a także aktywny udział w szkoleniach i projektach biznesowych. Doradzamy AIP Kraków dostarczając skutecznych i kreatywnych rozwiązań startupom działającym w ramach Inkubatorów Przedsiębiorczości. Pomagamy przedsiębiorcom rejestrującym własną działalność gospodarczą przebrnąć przez gąszcz formalności. Dbamy o skuteczne zabezpieczenie interesów w czasie negocjowania i zawierania umów. Dostarczamy konkretnych odpowiedzi, mówiąc prosto o prawie i możliwościach ukrytych za paragrafami.

Poznaj nas bliżej!

 

 


Karolina Gorczyca – Barszczewska

Adwokat. Praktykujący prawnik i ekonomiwaszko_fotografia_biznesowa09ista działający głownie w obszarze zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym wszelkimi zagadnieniami dotyczącymi startupów. W latach 2014-2015 jeden z dwóch prawników Działu Wsparcia Prawnego Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie. Obecnie z sukcesem prowadzi własną kancelarię adwokacką. Specjalista z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa umów, prawa pracy i prawa handlowego. Ceniona za szybkość i skuteczność działania, oraz elastyczność i kreatywność rozwiązań. W razie potrzeby biegły tłumacz języka prawniczego na język polski.

Absolwentka prawa i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego przy współpracy z Catholic University of America Columbus School of Law & the Faculty of Law and Administration w Waszyngtonie, a także studiów podyplomowych z prawa ochrony środowiska w Polsce i Unii Europejskiej oraz z prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Współautorka podręcznika „Logika dla prawników. Wykłady. Ćwiczenia. Zadania.” CH Beck 2012. Pomysłodawczyni i współzałożycielka bloga startuplawyers.pl.

Prywatnie dobra dusza. Nie – prawnik.

Informacje o kancelarii i dane kontaktowe dostępne są pod adresem: kgb-adwokaci.pl 

 

 

 

IMG_5197-Edit-2-EditJoanna Panek

Adwokat. Absolwentka prawa i ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalizacja finanse, bankowość, ubezpieczenia). Członek  Krakowskiej Izbie Adwokackiej.

Doświadczenie zdobywała w trakcie licznych praktyk i wolontariatów, w tym m.in. w  Centrum Alternatywnego Rozwiązywania Sporów działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, w Uniwersyteckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Sekcji Prawa Pracy, a także w Federacji Konsumentów w Krakowie. W latach 2014-2015 współpracowała z  Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Dziale Wsparcia Prawnego w regionie krakowskim.

Od 2012 roku rozpoczęła współpracę z jedną z krakowskich kancelarii adwokackich. Od 2016 roku prowadzi własną Kancelarię adwokacką.  Współzałożycielka bloga startuplawyers.pl.

Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym,  prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie administracyjnym, a także w szeroko rozumianych sporach z bankami i ubezpieczeniach majątkowych. Szczególnie ceniona za kreatywność oraz szybkość działania i nieszablonowość szukania rozwiązań prawnych. Chętnie podejmuje nowe wyzwania (w tym prawne).

Prywatnie uwielbia podróżowanie, piękne widoki i poszukiwanie nowych smaków w kuchni.

Informacje o kancelarii i dane kontaktowe dostępne są pod adresem: kancel-adwokacka.pl.

 

Zapraszamy do kontaktu!