Czas na StartUp!

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz jednoznacznych odpowiedzi? Zapraszamy do lektury bloga i kontaktu z nami!

Let’s Start Up! – Dragons Den

Let's Start Up

 

Wiosna za pasem – czas podwinąć rękawy i wziąć się do działania :)

Mamy dla Was ciekawą propozycję od zaprzyjaźnionego Studenckiego Koła Naukowego Biznesu SGH :)

Informacje poniżej:

Let’s Start Up! – Dragons Den
Dragons’ Den wkracza w środowisko akademickie, by dać młodym, przebojowym i kreatywnym ludziom szansę na rozwój swojego biznesu!

Już 27.04 zaprezentuj swój pomysł doświadczonym Inwestorom i kilkusetosobowej widowni. Masz jedynie kilka minut by udowodnić, że to Twój biznes wart jest wsparcia Smoków!

Telewizyjna sceneria, doświadczony konferansjer i skórzane fotele, na których zasiądą najpoważniejsi gracze w branży – ludzie o niebagatelnym doświadczeniu i imponujących wynikach biznesowych: Anna Hejka (Dyrektor Zarządzający HCM Group), Małgorzata Walczak (Partner Zarządzający ENEA Innovation VC Fund), Zbigniew Jakubas (Prezes Grupy Kapitałowej Multico), Marian Owerko (Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Bakalland) i Sławomir Janiszewski (Partner Zarządzający Equinox Capital Partners). Naprzeciwko nich wystąpią autorzy najlepszych pomysłów na biznes z szansą pozyskania finansowania na rozwój swojej działalności oraz zdobycia bezcennej wiedzy i doświadczenia od najlepszych przedsiębiorców w Polsce.

Startup’y, które zakwalifikują się do drugiego etapu rekrutacji przejdą przez program mentoringowy pod okiem 32 osób, w tym m.in. firmy Lawmore, Piotra Buckiego czy Tomasza Nowińskiego.

Wejdź na http://goo.gl/RaQzMp, wyślij wymagane materiały do 3.kwietnia 2016r., poznaj swoich mentorów by stawić czoła Smokom i osiągnąć wymarzony sukces!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetowąhttp://goo.gl/A46XtE
oraz wydarzenie rekrutacyjne https://goo.gl/bjaC0E

Dragonns Den - zapisy (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *